Aerobic Spring Challenge

31 Martie 2019 - ora 10:00

Odata cu primavara, revine si pofta de viata si cheful de sport! Stim ca esti in cautare de tot mai multe evenimente care sa te scoata din casa si din zona de confort. Asa ca ti-am pregatit unul pe masura! Ia parte la o noua editie „AEROBIC SPRING CHALLENGE”, pentru ca istoria Viva Sport se scrie alaturi de tine!

Duminica, 31 martie, incepand cu ora 10:00, te asteptam la clasele de Aerobic, Cycling si Kangoo Jumps pe care instructorii nostri le vor tine in salile de curs. Intrarea va fi libera pentru toti membrii clubului si invitatii acestora. Asa ca da sfoara-n tara ca la Viva Sport se lasa cu distractie si sport!

Program Activitati

Ora Sala A Sala B Sala C Sala D Indoor Cycling
10:00 Step ABT Pilates
11:00 Power & Tone Zumba 10:40 – Yoga Catalina
12:00 ***MOMENT ARTISTIC***
12:30 Body Suspension + BOSU Step Coregrafic Belly Dance Posture Control Ionica
13:15 Stretching (obligatoriu)


Curios sa stii cam ce s-a intamplat la editiile precedente? Iata aici video-ul de anul trecut:

Ti-am starnit pofta si curiozitatea? Atunci misiunea ne-a fost atinsa si te asteptam cu mare drag, alaturi de prieteni, sa ne cunoastem (daca nu am facut-o deja)!

Programul detaliat in curand, iar pentru mai multe informatii, adresati-va receptiei clubului nostru sau la 0725.828.482 / 0722.305.570